Магазин мінералів і дорогоцінних каменів

Продаж мінералів деякою мірою можна порівняти з ювелірним бізнесом, але при цьому конкурувати з великими торговельними мережами не доведеться. Тому відкриття власного магазину мінералів, напівкоштовних і дорогоцінних каменів вважається перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту досить невеликого приміщення площею 20-30 кв. м. Можна обмежитися мініатюрним відділом у великому торговому центрі. На обладнання магазину піде близько 100 000 рублів (потрібні стелажі, антивандальні вітрини, кілька сейфів).

Основний момент — пошук прийнятних постачальників. Вигідніше співпрацювати з майстрами, які спеціалізуються на обробці мінералів та огранювання каменів. Звичайно, багато споживачі цікавляться натуральної, необробленої продукцією, але будь каменю необхідно надати товарний вигляд — початкове сировину такого не має.

Особливу увагу приділіть пошуку персоналу. Для такого магазину потрібен не просто продавець, а грамотний консультант, розбирається в тому, що він пропонує і здатний дати слушну пораду. Для початку можна цілком обійтися своїми силами. Вивчіть особливості вашої продукції до дрібниць, читайте тематичну літературу, отримуйте інформацію на спеціалізованих форумах, в загальному, озбройтеся знаннями і тільки потім приступайте до реалізації проекту. Надалі, коли бізнес піде в гору, і з’явиться можливість найняти персонал, ви зможете самостійно підготувати співробітників.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 100%, а іноді і до 200%. Зробіть якісну рекламу, просувайте свій проект в Інтернеті, використовуйте всі можливі маркетингові ходи і все неодмінно вийде!

Share your thoughts