Магазин медтехніки

Відкривши торгову точку, що реалізує медичну техніку різного виду і призначення, можна отримати істотний прибуток в короткі терміни. Але перед реалізацією проекту вкрай важливо вивчити російські закони, що стосуються цього виду діяльності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Під медтехнікою мається на увазі найширший асортимент товарів від медичних інструментів, приладів та запчастин до них до засобів по догляду за хворими, оптики, лабораторних реагентів, протезно-ортопедичних виробів, аптечок і т. д. Тут вкрай важливо грамотно розташувати торгову точку. Головне, щоб поблизу не було конкурентів з аналогічними товарами, хоча і їх можна перемогти адекватної цінової політикою. Спробуйте зробити акцент на вироби, які складно купити в звичайних аптеках, то є ваша продукція апріорі не повинна бути масовою — стандартну клізму або грілку можна придбати в будь-якому аптечному пункті, а ось компресійну білизну, апарат для електрофорезу або обладнання для масажу є далеко не скрізь.

Відмінно, якщо ваш магазинчик можливо розташувати поряд з лікувальними установами — лікарнями, поліклініками і т. д. Розповісти про вашої компанії допоможе грамотна реклама, тому не скупіться на оплату послуг хороших рекламників.

Приготуйтеся до того, що буде потрібно значний стартовий капітал. Медтехніка — задоволення недешеве, і розраховуйте, що на первинну закупівлю товарів доведеться витратити не менше 12 000 доларів. Крім продукції потрібно придбати вітрини, стелажі, шафи та іншу меблювання (це ще близько 3000 доларів). Якщо зібрати воєдино всі витрати, отримаємо, що на відкриття такої торговельної точки знадобиться 30 000 доларів. Терміни окупності безпосередньо залежать від обраного місця дислокації. У середньому, магазини медтехніки окупають себе в термін від 12 до 24 місяців.

Share your thoughts