Магазин квітів на колесах

Свіжі квіти користувалися величезним попитом у всі часи, і сьогодні вони продовжують залишатися одним з найбільш актуальних подарунків. Звичайно, конкуренція серед торговців квітами дуже висока, але все ж існують способи, що дозволяють вигідно виділитися з «юрби» бізнесменів і залучити цільову аудиторію. Один з таких способів придумали дві підприємливі американки. Дівчата обладнали унікальну клумбу на колесах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фургон з написом Uprooted Flower Truck, що належить Крістін Хэкер і Ешлі Кастер, курсує вулицями Нью-Йорка і за його межами. Всередині транспортного засобу знаходяться квіткові горщики з готовими для зрізання рослинами. Коли з’являється клієнт, він має можливість вибрати потрібні квіточки, які зрізають в його присутності і роблять наисвежайший букет.

Ідея виявилася дуже вдалою. З домашнього хобі вирощування квітів у горщиках переросло в прибутковий стартап. Сьогодні американки мають власну оранжерею. За кожним представником флори дівчата доглядають самостійно, готуючи його до продажу. Звичайно, поки рослина виросте і зацвіте, може пройти досить багато часу, але результат вартий тривалого очікування. Свіжі квіти користуються великою популярністю, і всі витрати на їх культивування окупаються з лишком. Сьогодні американки планують розширювати бізнес, поповнити квітковий асортимент і створити цілу мережу пересувних флористичних крамниць.

Share your thoughts