Магазин книг: для жінок, в маленькому місті

Незважаючи на повсюдне поширення онлайн-бібліотек, прості паперові книги користуються стійким попитом, досі знаходячи шанувальників. Тому що немає нічого більш приємного, ніж погортати книжку, сидячи з чашкою чаю. Тому магазини книг в офлайні як існували, так і будуть існувати.

Між тим серед «книжкових» хробаків рідко знаходяться ті люди, які хочуть перечитати книгу два рази. Але куди їх подіти, скласти на полицю? У наш час практично немає інших варіантів, тим не менш на цих які пилом книгах можна непогано заробити, відкривши книжковий секонд-хенд.

Ця назва повністю відповідає дійсності, оскільки принцип роботи такого магазину такий: ви купуєте книги у їх власників, а потім робите націнку і продаєте всім бажаючим.

Економічний сенс у тому, що ви берете книжку з рук з дисконтом 70 — 80 % від її початкової ціни, тобто у вашому секонд-хенді товар буде коштувати на порядок дешевше, ніж у магазинах нових книг. При цьому стан книг з рук найчастіше більш ніж гідне, так як книгомани трепетно ставляться до збереження своїх фоліантів.

Для такого бізнесу не потрібна велика торгова площа, цілком достатньо буде 40 кв. м. Створюючи книжковий секонд-хенд потрібно пам’ятати, що для зручності клієнтів і покупців потрібно продумати кімнату для прийому книг і відвідувачів і окремий прилавок для продажу.

Для просування послуг книжкового секонд-хенду найкраще організувати клуб за інтересами, в цьому випадку ви не тільки будете підтримувати лояльність ваших покупців, але і запустіть «сарафанне» радіо, завдяки якому звістку про вашому магазині швидко поширитися серед цільової аудиторії.

Для початку такого бізнесу необхідно вкластися в оренду або купівлю приміщення, причому прохідність в принципі не має значення, також ви повинні зробити ремонт і закупити обладнання, крім того готівкові гроші знадобляться для купівлі книг у приватних осіб.

Звичайно, статей витрат багато, але тим не менше їх набагато менше, ніж при організації звичайного книжкового магазину.

При цьому у вас завжди є можливість розвинути свій бізнес до книжкового кафе на основі вашого клубу, а перспектива дарувати людям радість спілкування не тільки з книгами, але й один з одним вельми приємна.

Поділіться своєю думкою