Магазин канцтоварів

Канцелярські товари — це та продукція, попит на яку не падає ніколи. Особливо відчутний прибуток підприємцю може принести невеликий магазин канцтоварів, розташований неподалік від навчальних закладів (шкіл, вузів, коледжів), а також офісних центрів і студентських містечок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту потрібно орендувати приміщення в 20-40 кв. м. Особливу увагу потрібно приділити дизайну вивіски. Важливо, щоб цільова аудиторія з першого погляду розуміла, що у вас продається. З обладнання необхідно буде придбати полиці, стелажі і касовий апарат.

Штат персоналу магазину канцтоварів складається з продавця, товарознавця, фахівця у фінансових справах, а також прибиральниці.

Асортимент аналогічних торгових точок, напевно, перераховувати не варто — все про нього прекрасно знають. Але, всупереч поширеній думці, робити ставку на бюджетні китайські товари не варто — все більше людей віддає перевагу якості і зручності, тому товари середньої і високої цінової категорії повинні бути присутніми на полицях нарівні з дешевими.

Мінімальна сума стартового капіталу складе близько 200 000 рублів. Точні терміни окупності назвати складно — все буде залежати від того, наскільки грамотно продуманий бізнес-план, а також від правильності обраної маркетингової стратегії.

Share your thoughts