Магазин фототоварів

Фотоапаратами і супутньої атрибутикою користуються сьогодні не тільки професійні фотографи, але і прості обивателі, захоплені зйомкою. Тому відкриття магазину фототоварів вважається перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації ідеї досить невеликого приміщення площею 30 кв. м. Щоб збільшити прибуток, можна пропонувати клієнтам не тільки купівлю апаратури, але й додаткові послуги, такі як миттєве фото на документи, ксерокопії, сканування або друк знімків. Для цього потрібно облаштувати окремий куточок. Чим ширше спектр послуг, тим більших розмірів буде торгова точка.

Особливу увагу приділіть підбору персоналу. Передбачається відкриття вузькоспеціалізованого магазину, тому продавці повинні ідеально розбиратися в тонкощах товару, який вони пропонують. Грамотний фахівець дасть вам серйозна конкурентна перевага.

Асортимент магазину необхідно урізноманітнити по максимуму. Якщо говорити про камери, то слід запропонувати всі наявні моделі — від найбільш примітивних «мильниць» до камер, що знімають в екстремальних умовах, і професійних апаратів. Крім цього, запропонуйте цільової аудиторії фотопапір, фотохимию, фотоальбоми, фоторамки, фарби, картриджі, принтери для друку, штативи, елементи живлення, студійне світло, спалахи та інші тематичні атрибути.

Розміри стартового капіталу починаються від 400 000 рублів. Націнка на техніку та аксесуари варіюється в діапазоні від 20 до 70%. У середньому, рентабельність магазинів фототоварів встановилася на рівні 25%. Окупити подібний проект можна за рік роботи.

Share your thoughts