Магазин фільтрів для води

Водяні фільтри сьогодні є практично в кожному будинку. На продаж цих корисних і потрібних побутових аксесуарів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Важливо, щоб ваш магазин розташовувався на відстані від конкурентів. Проаналізуйте асортимент «суперників» і, виходячи з отриманих даних, формуйте власний. Важливо знати, яке якість водопровідної води у вашому регіоні і здійснювати підбір фільтрувальних апаратів та змінних картриджів до них з урахуванням цього фактора. Але потрібно розуміти, що в торговій точці повинні бути фільтри для будь різновиди водного середовища, просто якихось буде більше, а яких-менше.

Для збільшення доходу можна пропонувати клієнтам послугу монтажу фільтрів. Освоїти майстерність нескладно, а прибуток при цьому буде суттєвим, так як вам будуть приходити за допомогою не тільки клієнти, але і люди, які придбали фільтри в інших магазинах.

Розміри стартового капіталу залежать від багатьох факторів, зокрема, від планованої широти асортименту. Практика показує, що бізнес з торгівлі водяними фільтрами і супутніми товарами вважається дуже вигідним і окупається протягом 8-12 місяців.

Share your thoughts