Магазин філателії

Стаціонарний магазин філателії вигідно відкривати тільки у великому мегаполісі. Людей, які колекціонують марки, в нашій країні досить багато, і щоб охопити цільову аудиторію по максимуму, доцільно розглянути варіант відкриття інтернет-майданчики.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб проект став дійсно успішним, необхідно досконально вивчити обрану галузь. Отримаєте максимум інформації про те, які марки мають найбільшу цінність, яким чином це визначається, а потім приступайте до формування асортименту.

Сьогодні спостерігається тенденція зниження кількості друку поштових марок. Багато з них випускаються обмеженими серіями, що в рази підвищує їх затребуваність у колекціонерів. Найчастіше пошта йде на такий крок свідомо, роблячи марку не просто папером, а атрибутом, за яким будуть «полювати» зацікавлені в цьому люди.

Потрібно розуміти, що найдорожчі колекції складаються саме з невикористаних марок. Навіть якщо поштовому знаку кілька десятків років, і таких налічується одиниці по всьому світу, його ніхто не купить після використання.

Одна зі специфічних особливостей даного бізнесу — це обмін. Дуже багато колекціонери готові поміняти дорогу марку на менш цінний екземпляр, якщо такого в їх колекції ще немає. Тому шукайте однодумців, створюйте власні колекції і заробляйте на них.

На формування асортименту потрібно закласти близько 5000 доларів. Не менше 8000 доларів піде на створення, просування і розкручування інтернет-магазину. І ще близько 5000 доларів буде коштувати хороше технічне оснащення (комп’ютер, ПО, телефони, оргтехніка).

Магазин філателії, що функціонує в інтернет-форматі, не може обійтися без співробітників, які в будь-який час дня і ночі зможуть виходити на зв’язок з потенційними покупцями. На початковому етапі досить 2-4 працівників.

Мінімальна сума стартового капіталу складе 18 000 доларів. Терміни окупності і ймовірну прибуток визначити досить складно — занадто багато факторів впливає на розвиток цього бізнесу. Але статистика показує, що філателія не виходить з моди, а, навпаки, зацікавлює все більше людей. Тому перспективи проекту величезні. В середньому можна розраховувати на окупність у 12 — 20 місяців.

Share your thoughts