Магазин езотеричних товарів

Езотерика і різна містика, яку неможливо пояснити з наукової точки зору, в усі часи цікавила людей. Навіть у вік сучасних технологій інтерес до всього містичного не згас. Люди продовжують вірити у ворожіння, амулети, обереги, цікавитися етнічною культурою різних народів. Тому відкриття магазину езотеричних товарів може стати прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа торговельної точки залежить від планованих масштабів діяльності. Почати можна і з 30-40 кв. м. Але щоб досягти високих результатів, необхідно представити найширший асортимент, а його розміщення вимагає простору.

Для оформлення інтер’єру зверніться до грамотного дизайнера. Часи, коли езотерика асоціювалася з чимось темним, важким, вже минули. В магазині повинен бути тематичний інтер’єр, але він не повинен перегукуватися з чорною магією і злом. Тому ніякого приглушеного світла, нав’язливих ароматів та інших пережитків. У торговій точці повинно бути приємно перебувати, адже багато відвідувачі будуть приходити до вас з простої цікавості. І якщо викликати їхнє схвалення, можна розраховувати на покупку парочки амулетів чи етнічних сувенірів.

Основні країни, в яких езотерика вважається невід’ємною частиною культури — Індія, Непал, Індонезія, Тибет, Таїланд. Але і в Китаї виробництво подібних товарів поставлено на потік. Тому бажано налагодити співпрацю з постачальниками з цих країн. З китайськими колегами» знайти контакт значно простіше і дешевше, але і якість їх товарів залишає бажати кращого. Поставки з Таїланду сильно вдарять по бюджету, тому шукайте щось середнє.

Націнка на специфічні товари починається від 30% і досягає 100-120%. Близько 40% асортименту відводиться на друковану продукцію (книги, гадальні карти тощо). Решта 60% — це продукція зарубіжних постачальників. Якщо хочете гарного прибутку, будьте готові витратити на формування товарного різноманітності до 700 000 рублів. Якщо все зробити грамотно, знайти професіоналів або самостійно навчити співробітників, то окупити всі витрати можна через 12-18 місяців.

Share your thoughts