Магазин електрики

З моменту появи перших електричних лампочок пройшло вже не одне десятиліття, а попит на цей товар тільки зростає. Крім лампочок, завжди існує потреба в різній електричної фурнітури, асортимент якої сьогодні величезний. Прекрасний бізнес можна побудувати, відкривши власний магазин електрики.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту досить приміщення в 50 кв. м. Важливо правильно вибрати місце його розташування. Перед тим, як остаточно визначитися з варіантом оренди, проведіть грамотний аналіз споживчої активності в тому районі міста, в якому плануєте працювати. Враховуйте кожну дрібницю, включаючи кількість будинків і квартир на території, крокову доступність магазину, наявність будується комерційної нерухомості, рівень конкуренції тощо

Коли питання з розміщенням торгової точки вирішено, приступайте до пошуку вигідних постачальників та формування асортименту. Постарайтеся знайти канали закупівлі, провідні безпосередньо від виробника, так як ціноутворення магазину відіграє величезну роль і робить істотний вплив на його наповнюваність. Висока якість і конкурентна ціна — основні складові успіху в торговельній сфері.

Економічна ефективність проекту залежить від безлічі факторів. Як правило, 7-10 відвідувачів в день при середньому чеку на 600-800 рублів буває достатньо для оперативної окупності вкладень (це стосується спальних районів). При таких показниках, працюючи щодня, можна отримувати понад 200 000 рублів на місяць. Близько половини цих грошей буде йти на поточні витрати і постійне поповнення товарних позицій. Таким чином, можна розраховувати на прибуток близько 100 000 рублів на місяць. При стартовому капіталі в 800 000 рублів терміни окупності не перевищать 1 року.

Share your thoughts