Магазин дзеркал

Дзеркала є в кожному будинку. При цьому спеціалізованих магазинів, що займаються продажем конкретно цього предмета інтер’єру, дуже мало. Найімовірніше, у вашому місті така торгова точка теж відсутня. Тому саме час відкривати і будувати прибутковий бізнес!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно знайти відповідне приміщення. Дзеркала — товар досить важкий, громіздкий і при цьому крихкий. Важливо, щоб машини з продукцією могли легко під’їхати до входу в магазин. Також необхідно організувати хоча б невелику клієнтську стоянку, тому вибирайте приміщення з наявністю вільної території. Не останнє значення має прохідність. Для магазину дзеркал підійдуть і спальні райони, але з високою чисельністю жителів. Бажано, щоб по сусідству розташовувалася меблева торгова точка.

Асортимент формується, виходячи з розмірів стартового капіталу і багатства фантазії початківця бізнесмена. У продажу повинні бути дзеркала різних форм і розмірів для ванної, вітальні, передпокої, спальні, дитячої і навіть кухні. Напрочуд високим попитом сьогодні користуються вуличні дзеркала підвищеної міцності. Не забудьте і про рекламні дзеркальця — наявність їх в асортименті магазину значно розширить вашу цільову аудиторію.

Дзеркальний магазин буде приносити прибуток лише за наявності грамотної маркетингової стратегії. Без реклами не обійтися і в цьому виді бізнесу. Якщо все зробити правильно, то стабільно високого прибутку можна досягти вже за пару місяців «розкрутки». Щоб збільшити прибуток, можна пропонувати додаткові послуги, наприклад, гравіювання на дзеркальних поверхнях.

Share your thoughts