Магазин дитячого одягу

Торгівля товарами для дітей завжди буде одним з найбільш прибуткових напрямків бізнесу. Сучасні виробники поповнюють асортимент продукції, призначеної для самої юної цільової аудиторії, мало не щодня. Відкривши магазин дитячого одягу, ви ніколи не залишитеся без стабільно високого доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з напрямом, в якому ви хочете працювати. Це може бути одяг для новонароджених, для школярів, для підлітків або для всіх одразу (залежить від фінансової спроможності бізнесмена-початківця). Непогано було б укомплектувати предмети гардероба підходящої взуттям та аксесуарами — торгові точки, в яких можна купити все і відразу, сформувавши повноцінний образ, користуються найбільшою популярністю.

Як показує практика, найвигідніше сьогодні відкривати магазин бюджетної дитячого одягу, так як тільки невеликий відсоток сімей має можливість купувати для своїх чад дорогі брендові речі. Та це й невигідно, адже діти дуже швидко ростуть, і батькам доцільніше купити три кофтинки різних розмірів по 1000 рублів, ніж одну за 3000.

В ідеалі, приміщення для магазину повинно бути розташоване ближче до центральної частини міста. Густонаселені спальні райони теж підійдуть, але в цьому випадку бажано, щоб торгова точка розташовувалася неподалік від дитячих установ — садків, шкіл і т. д. Для початку достатньо площі 50 кв. м.

Дитячий магазин передбачає неординарний, веселий інтер’єр. Це гарантовано приверне увагу покупців. Також залучити клієнтів можна різноманітними знижками, акціями, дисконтною системою, розпродажами. Без реклами не обійтися, грамотний маркетинг відіграє першорядну роль, тому не економте на послуги рекламників.

Для реалізації проекту потрібно від 800 000 до 2000 000 рублів. Щомісячні витрати на оренду приміщення, рекламу, зарплату продавцям, закупівлю нових товарів складуть не менше 250 000 рублів. При цьому хороший, затребуваний магазин здатний приносити своєму власникові до 100 000 чистого прибутку рублів в місяць. Таким чином, окупити всі витрати можна через 1-2 роки роботи.

Share your thoughts