Магазин для рукодільниць

Хенд-мейд — одне із найпопулярніших сьогодні захоплень. Робити щось своїми руками не тільки корисно, але й дуже приємно. В останні роки середній вік рукодільниць різко знизив свою планку. Якщо раніше було прийнято вважати, що в’язанням, вишивкою, бісероплетінням та іншими популярними видами ручного мистецтва займаються тільки жінки передпенсійного та пенсійного віку, що тепер вироби ручної роботи виготовляють і молоді дівчата, починаючи від 20-25 років.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Товари для рукоділля стоять сьогодні недешево, тому для бізнесмена-початківця така продукція — справжнє золоте дно».

У торговій точці повинен бути максимально широкий асортимент, щоб задовольнити потреби більшості рукодільних напрямків. На полицях магазину бажано виставити різні види тканин, пряжі, інструментів для шиття і в’язання, ниток і аксесуарів для вишивки, бісеру, намистин, фурнітури, страз, гудзиків і т. д. Постарайтеся надати продукцію у різному ціновому сегменті, так як не у кожного є можливість купувати дорогі тканини та елітний чеський бісер. Сьогодні прекрасні аналоги виробляють різноманітні турецькі, корейські та китайські компанії, тому варто на першому етапі пошукати постачальників серед них. Мало хто знає, але і в Росії існують фабрики, що випускають якісні товари для рукоділля за доступною вартості.

Для відкриття павільйону потрібно вибрати місце з високою прохідністю: територія ринку, торгового центру і т. д. Якщо площа приміщення мінімальна — близько 10 кв. метрів, то краще розміщувати на прилавках дрібний товар і робити ставку саме на нього. Якщо є можливість орендувати торгову площу в 30-40 кв. метрів, то можна навіть відкрити магазинчик самообслуговування.

Для створення асортиментної бази буде потрібно від 300 до 500 000 рублів. Ремонт і обладнання для рукодільну лавочки обійдуться приблизно в 200-300 000 рублів. Товари для рукоділля продавати дуже вигідно. Націнка на них становить від 50 до 100%, тому бізнес ніколи не буде збитковим.

Багато залежить від персоналу. Потрібно підібрати продавця, що любить і знає про різноманітні види рукоділля практично всі. Такий персонал зробить виручку в 100% випадків. Істотно підвищити реалізацію стаціонарної торгової точки допоможе інтернет-магазин, тому при першій же можливості необхідно створити і просунути власний сайт в Інтернеті. Витрати на нього при правильній організації рекламної компанії окупляться з лишком вже в перші кілька місяців роботи.

Share your thoughts