Магазин для повних людей

Добре відомо, що в нашій країні людям з пишними формами і нестандартними розмірними параметрами буває досить складно придбати для себе красиву і стильну одяг. І якщо запропонувати даної цільової аудиторії таку можливість, можна побудувати успішний і процвітаючий бізнес.

Як відомо, число громадян із зайвою вагою в нашій країні неухильно зростає, тобто розширення вашої клієнтської ніші йде прискореними темпами. До речі, більшість цих людей чудово почувається і не бажає розлучатися з апетитними, багатими формами, вважаючи за краще проводити їх у привабливий гардероб. Підприємцю потрібно лише підібрати ідеальне місце для облаштування специфічної торговельної точки, і потік клієнтів не змусить себе чекати. Відмінно, якщо вдасться відкрити хоча б невеликий відділ у великому торговому центрі.

Друга найважливіша завдання бізнесмена — пошук хороших постачальників. Вивчіть асортимент різних виробників, роблячи акцент насамперед на якість продукції. Звичайно, від цінової політики теж залежить дуже багато, але китайський ширвжиток не годиться, якщо ви хочете заслужити гарну репутацію і повагу у покупців. Якщо і шукати постачальників з Китаю, то тільки перевірених.

Стандартний набір обладнання: вішалки, стелажі, дзеркала в примірочних і в інтер’єрі, манекени, касові апарати. Щоб демонструвати товар коректно, необхідно знайти саме манекенів «із зайвою вагою». Розмір стартового капіталу безпосередньо залежить від параметрів вашої торгової точки і різноманітності асортименту.

Без гарної рекламної кампанії не обійтися у цій справі. Бажано випустити каталог власної продукції, щоб була можливість демонструвати товар за допомогою фото. Клієнтів обов’язково привернуть стандартні маркетингові ходи — дисконтні картки, акції, подарункові сертифікати і т. д.

Поділіться своєю думкою