Магазин для лівшів

Як відомо, на планеті живе досить великий відсоток ліворуких. Статистика показує, що щорічно цей показник збільшується. При цьому наше життя залишається адаптованої тільки під праворуких людей, а ліворуких ж доводиться підлаштовуватися — освоювати незручні ножиці, письмові приналежності та багато іншого. Виправити цю несправедливість вирішила американка Маргарет Махуа. Сама жінка — правша, але, по волі випадку, їй протягом життя доводилося стикатися з великим числом лівшів, і вона прекрасна розуміла, як важко їм живеться.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проаналізувавши ситуацію, Маргарет вирішила відкрити власний магазин, де будуть продаватися товари, призначені виключно для ліворуких покупців. Частина продукції виробляється власною компанією заповзятливої businesswomen. На полицях торгової точки можна зустріти зошити зі спіраллю на праву сторону, столові й кухонні прилади, нестандартні ручки і олівці, консервні ножі і т. д.

Асортимент «лівого» магазину величезний! Виявилося, що лівшам незручно практично всі, що зручно правшам. Бізнес Маргарет Махуа пішов у гору досить швидко. Спочатку для реклами та залучення клієнтів молода підприємниця використовувала образи ліворуких відомих особистостей, таких як Мерилін Монро, Фідель Кастро і т. д. Можна не сумніватися, що для Росії подібні магазини були б дуже до речі. Конкуренція на сьогоднішній день мінімальна, тому можна сміливо братися за реалізацію такого цікавого проекту.

Share your thoughts