Магазин цукерок

Цукерки та інші аналогічні солодощі завжди будуть користуватися стійким попитом. Тому відкриття торгової точки, що спеціалізується безпосередньо на продаж цукерок, може стати дуже прибутковим бізнес-починанням для молодого бізнесмена.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно приміщення площею не менше 50 кв. м. На цій території з комфортом розмістяться вітрини, прилавок, стелажі, холодильна установка і при цьому буде простір для руху покупців.

Асортимент магазину повинен бути максимально різноманітним, щоб охопити широку цільову аудиторію. Запропонуйте покупцям спочатку не менш 100 видів шоколадних цукерок і близько 30 видів карамелі. Також є сенс продавати мармелад, зефір, цукерки в коробках, шоколад у плитках і інші супутні товари.

Штат персоналу буде невеликим. Досить пари продавців для позмінної роботи, керівника, бухгалтера, прибиральниці і вантажника.

Найкращою рекламою буде правильний вибір місця розташування цукеркової лавки (на території з високою прохідністю) і яскрава вивіска. Організуйте розповсюдження листівок, розміщуйте оголошення в місцевих ЗМІ.

Розміри стартового капіталу складають близько 500 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 30-80%, в залежності від видів товару. Цукерковий магазин здатний приносити своєму власникові до 50 000 рублів чистого прибутку на місяць. Тобто окупити всі інвестиції можна за рік роботи.

Share your thoughts