Магазин чаю та кави: ідея бізнесу: бізнес-ідеї в маленькому місті, для початківців

Любите чай і розбираєтеся в ньому? Або віддаєте перевагу хороший кави? Тоді бізнес-ідея по відкриттю магазину чаю і кави вам обов’язково сподобається.

Для початку варто підшукати невелике приміщення площею від 20 метрів. Важливим аспектом у даному випадку є вибір «правильного» приміщення. Розташовуватися вона має в центральному районі міста, а ще краще — в гіпермаркеті.

Далі приступаємо до вибору товару. Пам’ятайте про те, що ваш магазин будуть відвідувати люди з різним рівнем доходу. Саме тому дуже важливо заздалегідь подбати про те, щоб у вашому магазині були як дорогі, так і бюджетні сорти чаю та кави.

На перший час буде досить закупити по 20 сортів кожного напою

Далі необхідно продумати дизайн вивіски і приміщення. І в першому, і в другому випадку важлива креативність і запам’ятовується стиль. Що стосується персоналу, то пари продавців, що працюють позмінно, буде цілком достатньо. Обидва консультанта повинні прекрасно розбиратися у виставленому товар.

Важливим є й те, як саме ви будете продавати свій товар. Краще всього реалізовувати його на вагу. Також можна розфасувати його в невеликі пакетики, щоб клієнти могли придбати невелику кількість нового чаю або кави на пробу.

Крім основного товару, у такому магазині можна продавати також різні солодощі.

Поділіться своєю думкою