Магазин біжутерії

Ювелірні прикраси люблять абсолютно всі представниці прекрасної статі, але вироби з дорогоцінних металів далеко не кожному по кишені. Прекрасною альтернативою таким аксесуарів є якісна біжутерія, яка користується величезною популярністю у дівчат і жінок різного віку. Тому відкриття магазину біжутерії може стати вкрай вигідним бізнес-починанням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб скласти гідну конкуренцію китайських товарів, що заполонили сучасний ринок біжутерії, необхідно робити ставку на якість. Стильні прикраси, які будуть радувати свою володарку ні один сезон, обов’язково знайдуть свого покупця навіть за завищеною вартістю. За якість переплатити не шкода.

Для початку сформуйте максимально широкий асортимент. Постачальники з Китаю і Кореї відкидаються відразу, зверніть увагу на американських, французьких і італійських виробників. Не забувайте і про рукодільниць, що виготовляють біжутерію вручну. Товари хенд-мейд завжди затребувані, тому як экслюзивны. Обов’язково стежите за модними трендами і своєчасно поповнюйте колекцію новинками.

Щоб проект був прибутковим, важливо правильно вибрати місце для магазину. Можна орендувати невеликий відділ у великому торговому центрі або організувати «острівець». З обладнання потрібні вітрини, каса, стелажі з красивою підсвічуванням (грамотне освітлення відіграє не останню роль). На облаштування торгової точки піде близько 3000 доларів. Стільки ж відкладіть на закупівлю виробів.

За статистикою, добре організований магазин, що спеціалізується на біжутерії, здатний приносити своєму власникові до 800 доларів щомісяця. Окупити всі витрати можна буде за 10-12 місяців роботи.

Share your thoughts