Магазин банного приладдя

Відвідування лазні сьогодні зараховують до розряду лікувально-оздоровчих процедур. Для походу в такий заклад необхідно запастися спеціальним приладдям, продаж яких може стати дуже прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку буде достатньо оренди невеликій території в 10-15 кв. м. Торгову площу необхідно оформити у відповідності з тематикою — від інтер’єру залежить дуже багато. Постарайтеся запропонувати покупцям максимально широкий і різноманітний асортимент товарів для лазень різних типів (російською, турецькою і фінською і т. д.). Чудово продаються термометри, різні віники, мочалки і губки, спеціальні шапочки, ароматичні масла, трав’яні збори, рушники, тапочки, халати, ємності для обливання, пічні камені, масажні приналежності.

Сума стартових інвестицій залежить від можливих масштабів проекту. Орієнтовно на відкриття хорошого магазину товарів для лазні достатньо 500 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 25-50% (залежно від націнки на продукцію). При грамотно вибудуваної маркетингової стратегії окупність настати не пізніше, ніж через 18 місяців роботи.

Share your thoughts