Магазин 3D-пазлів

3D-пазли з’явилися в нашій країні відносно недавно, але дуже швидко стали користуватися успіхом. З їх допомогою можна створювати дійсно красиві і унікальні речі — макети будинків і палаців, моделі літаків і кораблів і т. д. Невеликий магазинчик 3D-пазлів може стати по-справжньому успішним бізнес-починанням для молодого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для вузькоспеціалізованої торгової точки необхідно приміщення площею не менше 25 кв. м. Цю територію краще орендувати у великому торгово-розважальному комплексі з високою прохідністю, так як до окремо стоїть магазину набагато складніше привернути увагу. Коли підібрано приміщення, потрібно впритул зайнятися пошуком постачальників продукції. Купити 3D-пазли від виробника безпосередньо можна тільки за кордоном, так як в Росії їх виготовлення практично не розвинене, але зате є величезна кількість перекупників, роблять націнку на товар від 6 до 12%. Для початку можна скористатися послугами останніх, купуючи невеликі партії пазлів, щоб зрозуміти, що найбільше зацікавить цільову аудиторію.

Потенційним клієнтам потрібно запропонувати максимально широкий асортимент. Нехай кожного товару в магазині буде всього по 2-3 одиниці, але необхідно охопити всі цінові категорії.

Для залучення покупців не обійтися без барвистої реклами. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті, на якому можна буде вивчити продукцію. Можливо, варто надавати послуги доставки.

Для відкриття магазину 3D-пазлів потрібно близько 350 000 рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 30%. Щоб витрати окупилися якомога швидше, необхідно здійснювати 2-4 продажу щодня (тобто обслуговувати близько 100 клієнтів в місяць).

Share your thoughts