Люстра-жардиньєрки: два в одному

Жити в добре освітленому, озелененому просторі дуже приємно. Але що якщо площа приміщення не дозволяє зробити з нього ботанічний сад? Відмінний вихід з положення придумали заповзятливі дизайнери з Торонто, винахід яких під назвою Well Light дає можливість поєднати приємне з корисним.

Інноваційний предмет інтер’єру Well Light являє собою своєрідну люстру-жардиньерку. Це симпатичне підвісне кашпо з алюмінію, у верхній частині якого, як і належить, розміщується кімнатна рослина, а з нижньої виходить лампочка. Таким чином, виріб виконує відразу дві функції — освітлювального приладу і підставки для квітів.

Примітно, що Well Light абсолютно безпечно в процесі використання. Звичайно, при поливі рослини горщик рекомендується вилучати з плафона, щоб виключити контакт води і електрики. Але і в разі порушення цього правила, як показали тест-драйви, інженерне диво від компанії Object Interface ще жодного разу не підвело своїх творців. Таким чином новатори в буквальному сенсі породили новий європейський тренд: виробництво різних предметів інтер’єру з поглибленнями для квіткових горщиків.

Даний спосіб озеленення житлового простору вже беруть на озброєння дизайнери всього світу. Можна не сумніватися, що і в Росії багатофункціональні кашпо будуть користуватися великим попитом.

Поділіться своєю думкою