Люкс-готель в підйомному крані

Звичайними готелями і хостелами сьогодні нікого не здивуєш. Досвідчені мандрівники все частіше шукають незвичайні види житла в тій країні, в яку вони приїжджають. Це помітили заповзятливі молоді бізнесмени Копенгагена і зуміли направити тенденцію на благо свого бюджету. Не так давно на одній із пристаней гавані Nordavn з’явився унікальний готель. Головна його особливість полягає в тому, що під житловий простір був переобладнаний справжній підйомний кран, який колись служив для навантаження вугілля у цій промисловій зоні міста.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа готелю, який так і називається The Krane, складає близько 235 кв. м. Це досить простора територія, на якій з комфортом розмістилися три повноцінні кімнати. Практично біля підніжжя крана поставлений морський контейнер, який служить приймальні для відвідувачів. Від цього контейнера наверх веде міцна металева драбина. Над адміністратора є другий рівень, переобладнаний під конференц-зал зі скляними стінами, а на самій вершині є останній рівень з вітальнею, спальнею і просторою терасою. Всі рівні можна брати в оренду як спільно, так і окремо.

Авторами проекту стали Клаус Кэстбджерг і Медс Моллер. Молоді люди зуміли дати підйомного крану, приреченому відправитися на звалище металобрухту, друге життя, і, треба відзначити, що кран їх за це «віддячив». Готель здобув широку популярність дуже швидко, і всі вкладення окупилися неймовірно оперативно. The Krane вже зведено в статус однієї із знаменитих міських визначних пам’яток, і популярність його зростає щодня. Можливо, і вітчизняним підприємцям-початківцям варто взяти приклад із зарубіжних новаторів?

Share your thoughts