Липучка для чищення клавіатури

Всім користувачам ПК, обладнаних клавіатурою, відома проблема, коли проміжки між клавішами поступово засмічуються, і вичистити їх украй складно. Завбачливі американські винахідники зуміли вирішити цю проблему, створивши унікальний гаджет під назвою Cyber Clean, здатний оперативно і якісно видаляти забруднення з труднодоступних місць на клавіатурі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Cyber Clean являє собою липку масу, по консистенції нагадує желе або знайому багатьом з дитячих років іграшку-«лизуна». Маса досить приємна на дотик. При проведенні цим гаджетом по клавіатурі Cyber Clean розтягується, обережно обволікає кожну клавішу і вбирає в себе всю пил, крихти, волосся та інші «нечистоти», що заважають нормальному функціонуванню комп’ютера або ноутбука. Крім цього, склад маси збагачений особливими дезінфікуючими речовинами — практика показала, що цей девайс знищує близько 85% мікробів.

Зрозуміти, що строк служби Cyber Clean підходить до кінця, дуже просто: по мірі зносу корисне нововведення змінює своє забарвлення. Варто чистячий засіб близько 14 доларів. Потрібно відзначити, що в Європі такий очисник є практично в кожному будинку, тому можна не сумніватися, що інноваційна і одночасно нехитра розробка буде користуватися успіхом і у росіян.

Share your thoughts