Линзомат: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення

За статистикою, 70% росіян порушено зір. Такі дані ще 5 років тому привела у своєму матеріалі «Російська газета». Чи змінилося щось відтоді? Відповідь, на жаль, позитивний. З кожним роком спостерігається тенденція зниження зору, і якщо раніше люди, які мають порушення, одягали окуляри, то зараз багато хто робить вибір на користь контактних лінз. Дане рішення обумовлене їх максимальним комфортом і відсутністю необхідності звикати до нового образу «очкарика».

Останнім часом ми часто пишемо про вендінг як про спосіб перетворити звичайні потреби людей у бізнес. Здавалося б, вся вендингова ніша вже зайнята, однак винахідники то і справа придумують нові товари для продажу через автомат.

Ця бізнес-ідея пропонує об’єднати потреба людей в корекції зору, а саме в контактних лінзах, і простий спосіб заробітку — вендінг. Отже, поговоримо про линзомате — автоматі для торгівлі контактними лінзами.

Плюси бізнес-ідеї:

  • Низька орендна вартість (автомат займає не більше 3 кв. м. торгової площі)
  • Практично повна відсутність витрат на заробітну плату (автомат легко може обслужити одна людина, яка буде лише підробляти у вас кілька годин у тиждень)
  • Відсутність шаленій конкуренції (линзоматы на даний момент поширені тільки в столицях-Москві, Петербурзі й Казані)
  • Універсальність апарату (при бажанні з линзомата його можна перетворити в автомат торгівлі, наприклад, напоями або снеків)

Що потрібно підприємцю?

Перший крок — купівля автомата. Їх ціна залежить від кількості видів товару, які можна розмістити. Так, линзомат на 5 видів лінз можна придбати за 48 тис. рублів, тоді як 96 видів товару розмістяться на линзомате вартістю 175 тисяч.

Далі потрібно грамотно вибрати місце для автомата. Найбільш виграшним варіантом буде салон оптики (в даному випадку линзомату не буде потрібна реклама). Варто також взяти до уваги місця скупчення людей з порушенням зору — аптеки, очні лікарні, офіси.

Линзомат може стати майданчиком для заробітку на рекламі. В нього можна вставити РК-монітор і з допомогою лайтбоксу транслювати рекламні ролики.

Прибуток і окупність

За словами експертів, линзомат може окупити себе навіть через півроку. Досягається цей результат за рахунок високої націнки товару (купуємо лінзи за 600 рублів і продаємо за 1000), невеликої зарплати співробітникові на підробці (приблизно 1000 рублів, тобто ціна лише однієї упаковки лінз) і недорогий оренди.

Реклама

Безумовно, просування товару зазвичай вимагає часу, сил і вкладень. Але всього цього, нагадаємо, можна уникнути, ретельно вибравши місце для вендингового автомата. Навіщо рекламувати лінзи в оптиці або очній клініці? Окуліст зробить це за вас!

Поділіться своєю думкою