Ляльки-копії

Іграшки у вигляді ляльок, які повністю копіюють образи медійних осіб, з’явилися в продажу вже досить давно. Але і простим обивателям теж хочеться мати в своєму будинку власну лялькову копію. Вловивши цю тенденцію, заповзятливий американець Дейв А. заснував власний інтернет-ресурс, де кожен бажаючий може зробити замовлення на виготовлення ляльки зі своїм обличчям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює сервіс I Am A Stuffed Animal.com досить просто. Користувач реєструється на майданчику, платить за послугу 65 доларів і надсилає виробнику власні фото. Після цього замовник просто чекає свою посилку з ляльковим двійником протягом 4-6 тижнів.

Потрібно відзначити, що бізнесмен підійшов до організації свого проекту дуже серйозно. Лялечки виготовляються строго вручну, працюють над ними професіонали-лялькарі. Перед тим, як втілити задум у життя, художники надають замовнику ескізи і приступають до роботи тільки після схвалення начерку.

Сьогодні ляльки-копії дуже часто набувають в якості оригінального презенту для близьких, родичів, друзів, колег. Можна не сумніватися, що подібна послуга буде затребувана і в росіян.

Share your thoughts