Ляльковий театр

Створити свій ляльковий театр може людина, що раніше ніяк не пов’язаний зі служінням Мельпомени. Для старту проекту необхідно обзавестися приміщенням (зняти або купити), придбати реквізит, звести сцену і розставити крісла для глядачів. І, звичайно ж, укласти контракти з акторами і драматургом, який буде опрацьовувати сюжетну лінію уявлень.

Театр може бути як пересувним (найдешевший варіант), так і стаціонарним. Втім, обидві моделі можна поєднати, даючи вистави під своїм дахом і виїжджаючи на гастролі.

Ляльок (рукавичних або маріонеток) цілком можна замовити у швачок-надомницями. На виготовлення піде близько 10 000 рублів.

Всього ж на мобільний театр необхідно близько 300 000 рублів. Крім акторів і драматурга треба буде взяти на роботу касира і художника-оформлювача.

Нова постановка вимагає витрат в 50 000 рублів. При ціні вхідного квитка в 300 рублів ці витрати цілком по силам окупити за 2-3 тижні роботи. А чистий прибуток театру може становити до 50 000 рублів на місяць.

І ще один нюанс. Пересувний театр потребує значно більшої рекламі, ніж стаціонарний. 10 000 рублів на місяць цілком вистачить для його популяризації. Але головне — завоювати любов глядача. Без цього прибутку не буде.

Поділіться своєю думкою