Ложка-ваги

Жодна сучасна кухні не обходиться без гаджетів, які полегшують життя її господині чи господаря. Різноманітністю побутової техніки рясніють кухонні полиці, столи і шафи. Здавалося б, уже все придумано. Але креативні винахідники створюють все нові «шедеври» і примудряються отримати від їх реалізації пристойний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно в продаж надійшла ложка Нandy dandy Spoon Scale. Так, уявіть собі, стандартна з вигляду ложка! Але основне достоїнство цього столового приладу полягає в тому, що з його допомогою можна зважувати продукти.

Розмірні параметри ложки — стандартні. Містка її частина виконана з пластика, а ручка — з міцного металу. На корпусі розміщений невеликий цифровий дисплей. Перемиканням кнопки можна налаштувати прилад на вимірювання кількості продуктів в унціях, міліграмах, грамах і т. д. Такий пристрій незамінний, коли необхідно відміряти мікроскопічне кількість сипучих спецій, солі, води, ліків та інше.

Вартість ложки-ваг встановилася сьогодні на рівні 35 доларів. Зарубіжні господині вже встигли по достоїнству оцінити всі плюси девайса. Можна з упевненістю стверджувати, що росіянам такий агрегат буде не менш корисний і цікавий.

Share your thoughts