Логопедичний центр для дітей і дорослих

Велику проблему не тільки для дітей, але і для частини дорослих становить правильна і красива мова. Неможливість ясно висловити свої думки загрожує багатьма психологічними проблемами, які негативно позначаються на житті людей.

Якщо маленьких дітей, погано выговаривающих літери «Р», «Л», «З», або відчувають труднощі внаслідок хвороби ДЦП, батьки приводять до логопеда, допомагає подолати труднощі, проблеми дорослих людей, що страждають дефектами мови, заїкання, «кашею в роті», часом залишаються невирішеними.

І причина полягає у відсутності професійної логопедичної допомоги для цієї категорії населення.

Вирішенням цієї проблеми і вдалим бізнес-проектом може стати відкриття багатофункціонального логопедичного центру. Його потенційними клієнтами можуть стати діти, які відчувають труднощі з промовою внаслідок хвороби або травми, так і неговорящие, майбутні першокласники, і дорослі, які перенесли такі захворювання, як інсульт або пережили критичну, стресову ситуацію, яка призвела до порушення здатності говорити і писати, заикающиеся, а також страждають із-за свого психоемоційного стану.

Успішна діяльність логопедичного центру буде залежати, в першу чергу, від правильного підбору професійних фахівців, в числі яких бажано наявність, поряд з дитячим і дорослим логопедом, дефектолога і психолога.

Для відкриття логопедичного центру потрібні немалі кошти, які, головним чином, підуть на оренду приміщення, закупівлю необхідних меблів, інвентарю, технічного обладнання та зарплату фахівців.

Поділіться своєю думкою