Льодяники проти гикавки

Гикавка — явище несподіване і вкрай неприємна. Цей стан може спіткати людину в будь-який момент і доставити масу незручностей. З давніх часів людство перебуває в пошуках найбільш ефективних засобів для боротьби з гикавкою. У хід йде і пиття води, і затримка дихання, і прочитання скоромовок, і «терапія» переляком, і багато іншого. Власний секрет усунення гикавки знайшла американська школярка. Вона змогла розробити унікальні противоикотные льодяники під назвою «Hiccupop».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

13-річна американка одного разу зіткнулася з дуже сильною і тривалою гикавкою. Жоден із засобів, відомих їй, не дало очікуваного ефекту. І тоді школярка стала винаходити різні склади, щоб хоч якось полегшити собі існування. Яке ж було здивування дівчинки, коли всього кілька ковтків суміші з води, яблучного оцту і цукру змогли перемогти скорочення діафрагми, переслідувало изобретательницу практично півдня.

Ось так і з’явилися льодяники «Hiccupop». Противоикотные солодощі вже пройшли ряд випробувань в різних медичних установах, і ефект від них виявився приголомшливим. Дослідники в один голос заявляють, що краще, ніж засіб, придумане дівчинкою, поки нічого не знайдено.

До теперішнього моменту складу лікувальних цукерок запатентований, і ведеться активний пошук інвесторів для запуску продукту в масове виробництво.

Share your thoughts