Ліжко-намет

Тема енергозбереження актуальна у всьому світі. З економією енергії в кожній країні справляються по-своєму, а деякі заповзятливі бізнесмени примудряються заробити значні капітали на своїх нехитрих, але корисних енергоекономічний винаходи. Так, корейська фірма Room in Room вдало поєднала звичайну двоспальне ліжко з відомої туристичної наметом. В результаті світова громадськість була вражена простотою і одночасно практичністю ноу-хау.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Туристична палатка приєднується до матраца ліжка і грає роль балдахіна. Спати під таким пологом не просто приємно і затишно — всередині нього ще і відмінно акумулюється і зберігається тепло. Сьогодні вже існують як одномісні, так і двомісні моделі такої незвичайної меблів.

Користувачі ліжка-намети вже встигли оцінити всі її переваги. Корейці, яким пощастило протестувати винахід, в один голос стверджують, що спати на такому ложі набагато приємніше взимку — всередині намету дуже тепло, і при цьому є можливість заощадити до 25% витрат на опалення спальної кімнати.

Як відомо, все геніальне — просто. І корейська компанія Room in Room змогла ще раз довести цю аксіому, а заразом і заробити на своїй унікальній продукції пристойні кошти.

Share your thoughts