Літні комбінезони для чоловіків: смішно або стильно?

Напевно ви знаєте про існування чоловічих комбінезонів, навіть якщо не носіть їх самі. Так ось, в рамках одного з стартапів в Чикаго була запущена лінія по виробництву чоловічих комбінезонів. Здавалося б, нічого незвичайного. Однак, новатори, які організували випуск даного виду одягу (лінія отримала назву RompHim) вирішили піти далі законів стилю і випустили в світ моделі, призначені для носіння в літній час року.

Потрібно сказати, що виглядають такі комбінезони досить забавно.

Всі моделі оснащені безліччю кишень, в тому числі — і великим нагрудним. Виконані вони в світлих тонах і прикрашені яскравими принтами. Начебто і модно, але трохи смішно. Останнє твердження підтвердили також і користувачі різних соціальних мереж. Також варто уточнити, що багато представників сильної статі сприйняли новинку вельми скептично.

Однак дещо заспокоює той факт, що спочатку метою виробників був збір капіталу в 10 000 доларів. Протягом досить короткого проміжку часу було зібрано цілих 40 000, що свідчить про активну підтримку даного починання з боку інвесторів. Підбадьорює і те, що такі комбінезони вже були розроблені багато років тому і, до речі, користувалися великою популярністю.

Поділіться своєю думкою