Літературне кафе

Конкуренція серед закладів громадського харчування в наш час дуже велика. Повсюдно відкриваються невеликі кафе, бари і ресторани, які намагаються залучити клієнтів самими немислимими способами. І треба сказати, що далеко не у всіх виходить в результаті побудувати рентабельний бізнес. Якщо ви мрієте розвиватися саме в сфері громадського харчування, але побоюєтеся конкурентів, вам необхідно продумати унікальну і цікаву концепцію закладу, наприклад, відкрити не звичайне, а літературне кафе.

Суть проекту полягає в тому, щоб на постійній основі організовувати у вашому кафе всілякі творчі вечори з постановкою повноцінних спектаклів, читанням літературних творів і залученням професійної театральної трупи, поетів, письменників, художників і т. д. Це зробить заклад зовсім несхожим на інші, додасть шарму та вишуканості.

Звичайно ж, для літературного кафе потрібен тематичний інтер’єр, тому обов’язково найміть грамотного дизайнера, який допоможе втілити задумане в життя. Створіть в приміщенні невелику бібліотеку, книжкову крамницю, куточок живопису та інші тематичні зони.

До приміщення для літературного кафе пред’являються особливі вимоги. Воно повинно бути затишним і просторим. Бажано знайти місце ближче до центру міста, але при цьому недалеко від паркової зони. Міркувати про мистецтво і куштувати страви з меню в оточенні природи набагато приємніше.

Запорука успіху цього бізнесу — це не тільки яскрава рекламна кампанія, але і продумана до дрібниць ідея. Якщо знань у сфері культури та літератури у вас поки недостатньо, потрібна допомога хорошого арт-директора, який напевно знає, що цікаво цільової аудиторії і зможе складати оригінальні сценарії, організовуючи запам’ятовуються вечора, привертають загальну увагу і викликають інтерес.

Поділіться своєю думкою