Література на касовій стрічці

У будь-якій країні сьогодні активно намагаються популяризувати читання, і скрізь це робиться по-різному. Дуже креативний спосіб пробудження в людях інтересу до літератури придумали у французькому місті Гренобль. Там відразу в декількох районах населеного пункту встановили незвичайні вендингові автомати. За допомогою цього унікального пристрою будь-який бажаючий має можливість роздрукувати короткі розповіді.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна особливість автомата полягає в тому, що друк проводиться на звичайному касовій стрічці. Тобто користувач приладу просто натискає на кнопку, і для нього тут же роздруковується «чек», довжина якого становить від 8 до 60 див. Читання таких мініатюрних оповідань, які колись іменували «бульварним чтивом», — прекрасний спосіб убити час, перебуваючи в дорозі, в поліклініці, на вокзалі і т. д.

Літературно-вендінговий проект зробив приголомшливий ефект. Статистика показує, що французи користуються цим автоматом не рідше, ніж кофематами, розташованими по сусідству. В даний час в Греноблі є всього 7 пристроїв, але в найближчому майбутньому планується розширювати мережу і виходити за межі міста.

Share your thoughts