Лінзи-фотоапарат : іноземні бізнес-ідеї

Ідеєю створення «розумних» лінз, що ведуть зйомку навколишнього світу без допомоги фотоапарата і відеокамери, останні кілька років спантеличені компанії Google, Sony і Samsung.

Нещодавно стало відомо, що Google запатентована технологія «розумних» контактних лінз, що володіють здатністю вести фото і відеозйомку. Згідно з інформацією, «розумні» лінзи будуть микрокамерой, провідною фото – і відеозйомку. Передбачається, що ці лінзи будуть пов’язані зі смартфоном, який буде керувати їх діями. «Розумні» лінзи зможуть самостійно визначати відстань до об’єкту зйомки, його розміри, колірну характеристику і траєкторію руху.

Згідно заявці на патент, подану компанією Sony, розроблені ними контактні лінзи будуть оснащені п’єзоелектричним датчиком, блоком пам’яті і блоком управління. Зйомка буде проводитися як раз датчиками, керованими безпосередньо рухами очей, які і будуть давати команди для початку і кінця зйомки.

Розробники ультра нової технології зйомки керувалися безпосередньо природою людини, що виділяє з усього навколишнього виділяються об’єкти, що представляють найбільший інтерес. розробка компанії Sony цікава і тим, що знята вся інформація буде зберігатися не в мобільному додатку на смартфоні, не на зовнішньому носії, а безпосередньо на самій лінзі.

Однак, не варто забувати, що всі запатентовані винаходи поки ще є лише гіпотетичними проектами, жодне винаходи ще не втілено в життя.

Поділіться своєю думкою