Лікувальний ведмедик: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Не тільки діти, але й багато дорослі відчувають страх перед лікарями. З-за цього похід в лікарню або поліклініку часто відкладається на потім, що може призвести до цілого ряду негативних наслідків.

Не так давно розробники з Хорватії запропонували всім щасливим батькам можливість вирішення проблем, пов’язаних з дитячим страхом лікарів. Новатори розробили іграшку «Турботливий Тедді».

Оснащений спеціальними датчиками ведмежа виміряє тиск дитини, з’ясує частоту серцевих ритмів, рівень кисню в крові, температуру і деякі інші показники.

Звичайно ж, він не замінить вам справжнього лікаря, не проведе якісного обстеження і не призначить лікування. Але тепер доктор для дитини буде асоціюватися з милим ведмедем, а не зі злим дядьком в білому халаті, який робить уколи.

Результати, зафіксовані під час гри з мишком, автоматично, надсилаються на смартфони батьків. У чому полягає додатковий плюс іграшки? В тому, що обстеження проводиться без стресу для дитини. Варто врахувати, що стрес, випробовуваний при поході в поліклініку, може зробити істотний вплив на процеси, що протікають в організмі. Вартість лікуючого ведмедики становить 70 доларів.

Поділіться своєю думкою