Лікарняний робот-кур’єр

Роботи поступово проникають у всі сфери нашого життя. Ці машини вже давно навчилися рити ями, упаковувати товари, підробляти барменами, доставляти продукти, служити листоношами і т. д. Тепер роботи використовуються і в якості замінників молодшого медичного персоналу. Такі апарати вже з’явилися в декількох американських лікувальних установах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Роботизовані машини, що отримали найменування TUGs, звичайно, не роблять пацієнтам лікарні уколів і не ставлять крапельниці. Але вони можуть безпомилково і швидко розносити по кабінетах і палатах різні медикаменти, таблетки, документацію. Саме за це TUGs і назвали лікарняними кур’єрами. Роблять роботи оперативно та якісно, та ще й підспудно розважають хворих — адже від одного виду цих кумедних машинок стає весело і радісно на душі.

Природно, медсестер та іншого лікарняний персонал TUGs не замінюють, але вони дають можливість істотно полегшити працю і оптимізувати діяльність. Роботів, які вперше з’явилися в Сан-Франциско, вже планують взяти на озброєння й інші медичні заклади Америки. Можна не сумніватися, що і в російських лікарнях подібна техніка зайвої явно не буде.

Share your thoughts