Лікарня для іграшок

Якісні іграшки для дітей коштують недешево. Будь-які, навіть самі дорогі і міцні машинки, ляльки, роботи мають властивість з часом виходити з ладу і втрачати свою функціональність. Дуже часто просто відправити улюблену іграшку на смітник не піднімається рука, особливо якщо ця іграшка — колекційна. Простіше віддати майстру, який поверне улюбленицю до життя. І сьогодні так роблять дуже багато. Саме тому, відкривши власну «іграшкову лікарню», можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що подібні «клініки» давно і успішно функціонують у західних країнах. Практика показує, що майстерні такого типу несуть не тільки розважальну, але й терапевтичну користь для дітей. Уявіть собі: дитина приносить улюблену ляльку до цього лікаря, на неї заводиться історія хвороби та лікування, а після «виписки» дається довідка та рекомендації по догляду за хворим. Після відвідування майстерні багато діти перестають боятися лікарів і усвідомлюють, яку користь приносять представники цієї професії.

Друга група відвідувачів лікарні — це колекціонери, яким потрібна реставрація іграшок. Колекційні ляльки і техніка вимагають професійного підходу. Без наявності певних знань і навичок у цій сфері не обійтися. Тому перед тим, як почати реалізацію проекту, обов’язково пройдіть підготовчі курси та майстер-класи. Це дозволить вам згодом навчати інших майстрів.

Орієнтовна сума стартового капіталу — 200 000 рублів. Цього вистачить на оренду та благоустрій приміщення, а також на закупівлю витратних матеріалів. Якщо рекламна кампанія проведена грамотно, то всі вкладення гарантовано повернуться через 8-10 місяців. Стабільно високого прибутку можна буде досягти через півроку роботи. Сезонністю даний бізнес не відрізняється, тому заробляти на іграшках можна буде цілий рік.

Share your thoughts