Лічильник-блокувальник води для ванної

Любителі прийняти гарячу ванну часто стикалися з ситуацією, коли відкривали кран у ванній кімнаті і забували про це, відволікаючись на інші справи. Така поведінка загрожує сумними наслідками. Якщо напір води потужний, то спеціальні зливні отвори не впораються з ліквідацією зайвої рідини, і потопу в кімнаті не уникнути. Рішення цієї проблеми знайшли американські винахідники. При чому це рішення виявилося неймовірно простим.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лічильник-блокувальник під назвою WaterLock чітко контролює кількість води, що надходить у ванну. Встановлюють прилад на водопровідний кран. На корпусі насадки є спеціальний важіль, за допомогою якого вказується точний об’єм яку наповнювали ємності в літрах. Коли WaterLock розуміє, що рідини вже досить, він просто перекриває змішувач.

Нехитрий гаджет вирішує відразу дві проблеми: він не тільки уберігає сусідів знизу від затоплення, а вас — від дорогого ремонту, але і суттєво економить прісну воду, якої, як відомо, на планеті залишилося не так багато. Можна не сумніватися, що бажаючих придбати WaterLock для збереження безцінного ресурсу і особистого бюджету в Росії буде вдосталь!

Share your thoughts