Лазні-бочки: бізнес-ідеї виробництво, для чоловіків
Лазня — один з улюблених способів проведення дозвілля і відпочинку росіян. І якщо раніше лазня була неодмінним атрибутом життя тільки в сільських будинках, то сьогодні все частіше зустрічаються в котеджах і дачах.
Але масштаби ділянки часто не дозволяють побудувати повноцінну баню, та й часу це займається чимало. Тому останнім часом все більшу популярність стали набувати міні-лазні або лазні-бочки, на виробництві яких можна побудувати непоганий бізнес.
Що таке лазні-бочки?
Назва в даному випадку говорить сама за себе: за зовнішнім виглядом лазня являє собою округлий каркас, що нагадує величезну бочку. Виготовлена вона струганих пофарбованих дощок. Ну а щоб лазня була повноцінною, в ній передбачена теплоізоляція і все внутрішнє оздоблення — підлоги, печі, лавки, освітлення.
Процес виробництва
Виробничий процес лазень-бочок можна розбити на кілька основних етапів:
Вкладення
Ніяке виробництво неможливе без спеціального обладнання, а його придбання вимагає певних вкладень. У обладнання для виробництва лазень-бочок доведеться вкласти не менше 200 тис. рублів, а саме:
- Столярний верстат — 100 тис. рублів;
- Циркулярна пила — 10 тис. карбованців;
- Електрорубанок — 10 тис. карбованців;
- Кутова шліфувальна машинка. Знадобиться 2 штуки вартістю по 5 тис. рублів кожна;
- Два шуруповерта по 5 тис. карбованців;
- Молотки, стамески і т. д. загальною вартістю приблизно 60 тис. рублів.
Крім обладнання, вам доведеться вкластися також в оренду виробничого приміщення (близько 200 тис. рублів), узгодження в держорганах (50 тис. рублів), закупівлю сировини (300 тис. рублів). Не забудьте закласти бюджет на заробітну плату персоналу (290 тис. рублів) і рекламні витрати (100 тис. рублів).
Таким чином, загальна сума вкладень перевалить за 1 млн рублів.
Ви зможете проводити по 20 лазень в місяць вартістю 90 тис. рублів кожна. Це дозволить окупити вкладення вже після чотирьох місяців роботи.