Лазерне шоу

Лазерне шоу — популярний сьогодні вид розваг. Цей тип бізнесу може з легкістю освоїти навіть починаючий підприємець, але проект потребує наявності значного стартового капіталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що окупність бізнесу на постановці лазерних шоу дуже оперативна. Особливо швидко повернуться вкладення, якщо у вас вийде відкрити компанію в переддень свят. На закупівлю обладнання піде не менше 500 000 рублів — саме стільки коштує стандартна одноколірна установка. Для кольорових шоу потрібно закупити іншу техніку, вартість якої починається від 700 000 рублів.

Щоб підготувати одне повноцінне уявлення, потрібно близько 3 днів. Якщо ви вирішили використовувати багатобарвні установки, то без помічників не обійтися. Потрібно найняти 3 професіоналів, один з яких буде нести відповідальність за комп’ютерне управління, а двоє інших безпосередньо відповідають за керування технікою. Для досягнення найкращого ефекту потрібно димова гармата — нею керувати нескладно, цей обов’язок може взяти на себе сам підприємець-організатор, щоб мінімізувати витрати на наймання персоналу.

Щоб подання було максимально барвистим, буде потрібно придбати відразу два комплекти обладнання. Вартість повноцінного шоу на замовлення починається від 100 000 рублів. Таким чином, маючи 8-10 клієнтів в місяць, можна окупити всі витрати дуже швидко.

Найбільшу прибуток лазерні шоу приносять у передсвяткові та святкові періоди — Новий рік, 8 березня. Часто такі послуги замовляють на весілля та корпоративи. Звичайно, бізнесу притаманна сезонність, але у весняно-літні місяці цілком можна заробляти до 400 000 рублів. Прибутковість і рентабельність незаперечні!

Share your thoughts