Лазерна фізіотерапія на дому

Лазерна фізіотерапія з’явилася не так давно, але вже встигла довести свою ефективність. Не дарма ж відповідне обладнання є на озброєнні більшості медичних установ. На жаль, не всім пацієнтам буває зручно відвідувати фізіотерапевтичні процедури за розкладом в поліклініці. І це чудова новина для підприємців-початківців! Як говориться, якщо гора не йде до Магомеду… загалом, пропонуючи лазерну фізіотерапію вдома у пацієнта, можна побудувати прибутковий бізнес.

Щоб реалізувати проект, необхідно буде отримати медичну ліцензію. Тобто доступно втілення ідеї тільки людям з медичною освітою. Якщо у вас такого немає, не варто засмучуватися: завжди можна знайти відповідного працівника з числа молодих медиків або пенсіонерів.

Бажано придбати відразу кілька портативних лазерних апаратів для фізіотерапії. Так як лікування курсове і триває, в середньому, 10-12 сеансів, то можна було б залишати обладнання в домі пацієнта, щоб постійно не переносити його з місця на місце. Якщо бюджет не дозволяє, доведеться організувати зручну і оперативну транспортування апарата.

Мінімальна вартість приладу встановилася на рівні 250 доларів. На обслуговування одного клієнта йде близько 40 хвилин. З урахуванням витрат часу на постійні переїзди, в день реально обслужити 5 пацієнтів, заробляючи по 60 доларів при самій демократичній ціновій політиці. Таким чином, окупити вкладення в апарат можна буквально за пару тижнів, якщо грамотно побудувати маркетингову стратегію та організувати постійний клієнтський потік.

Share your thoughts