Лавка жахів

Екрани сучасних телевізорів рясніють всілякими зомбі монстрами, відьмами, вампірами і іншою нечистю. У літературі спостерігається аналогічна тенденція. І це, звичайно ж, не могло не позначитися на затребуваності «жахливою» атрибутики. На відкриття магазину в жанрі «хоррор» можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент крамниці жахів повинен включати костюми різних містичних істот, сувенірні фігурки мумій, скелетів та інших персонажів фільмів жахів, всілякі накладні ікла, перуки, монети, амулети, бутафорську кров і зброю і т. д. Слідкуйте за виходом кіноновинок і поповнюйте магазин актуальними товарами.

Також великим попитом користуються тематичні друковані видання, аудіокниги, комп’ютерні ігри і навіть їжа (наприклад, жуйка у вигляді черв’яків, карамельні мухи, печиво-таргани та інші гастрономічні радості»). Обов’язково купіть фарбу, яка світиться в темряві.

Для відкриття невеликої торгової точки буде досить 400 000 рублів. Добре продумайте інтер’єр. Він повинен бути магічним, страхітливим, що зачаровує. Якщо все правильно розрахувати, то повернути вкладення можна через півроку роботи.

Share your thoughts