Лавка східних сувенірів

Статистика показує, що дивовижна і унікальна культура Сходу захоплює все більше людей. Разом з модою на східну їжу в наше життя міцно увійшла мода на тематичну одяг, аксесуари, сувеніри. Тому відкриття східної сувенірної лавки несе в собі величезні перспективи для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Магазин етнічних товарів можна відкрити на площі 50 кв. м. Звичайно, основним постачальником продукції буде Китай, так як з цією країною найпростіше налагодити співпрацю. Непогано б встановити зв’язки з постачальниками з Індії і Непалу, але це питання вирішити набагато складніше, хоча немає нічого неможливого, так і оригінальна індійська продукція буде коштувати в рази дорожче аналогічної китайської.

Бажано закласти в товарний асортимент відразу близько 7 000 позицій. Не лякайтеся цієї цифри: більша частина асортименту — це «дрібниці» на кшталт статуеток, амулетів, браслетів, біжутерії.

Для відкриття магазину достатньо 300 000 рублів. Щоб домогтися успіху, необхідно мати унікальну концепцію. Пряма реклама в цьому бізнесі неефективна. Скористайтеся можливостями «сарафанного радіо» і прихованого PR. Якщо все зробити грамотно, то окупити вкладення можна буквально за 6-8 місяців роботи.

Share your thoughts