Лакричні цукерки

Виготовлення лікувальних солодощів може стати відмінною ідеєю для прибуткового бізнесу. Лакричні цукерки мають особливу технологію виробництва. Вони в обов’язковому порядку включають в свій склад лікарські трави. Лакриця підтримує здоров’я імунної системи і є відмінним антибактеріальною речовиною. Такі цукерки використовуються з метою профілактики та лікування хвороб дихальної системи.

Щоб підприємство стало прибутковим, необхідно вкласти фінанси в хорошу рекламу.

Починаючий підприємець повинен мати значний капітал. На розвиток бізнесу буде потрібно не менше 6 мільйонів рублів. По-перше, слід знайти відповідне приміщення в 500-600 квадратних метрів і оснастити його високотехнологічним обладнанням (промислова піч, варильна установка, конвеєрна і пакувальна стрічки тощо).

Не обійтися у цій справі і без наявності вантажного автотранспорту: готову продукцію необхідно буде розвозити клієнтів.

В обов’язковому порядку слід набрати у штат кваліфікованих фахівців (майстрів-кондитерів, кухарів, водіїв, вантажників, промислових технологів тощо).

Цукерки з лакриці для роздрібного споживача обходяться в середньому 1000-1200 рублів за кілограм. Вашими клієнтами можуть стати продовольчі торгові точки, кондитерські магазини.

Відмінним рішенням стане налагодження поставок за кордон, але для цього в штаті повинен бути співробітник, що володіє іноземними мовами.

Прибуток від продажу цукерок з лакриці становить приблизно 500 000 рублів на місяць, при наявності гідного ринку збуту. Таким чином, вкладення окупляться лише через рік.

Поділіться своєю думкою