Лак для нігтів і тестування на наркотики в одному флаконі

Молоді і перспективні вчені з Америки винайшли унікальний косметичний засіб, здатний не тільки зробити манікюр красивим, але і визначити наявність в їжі чи напоях наркотичних речовин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На створення такого препарату американців спонукала загрозлива статистика, пов’язана з згвалтуванням жінок. За перевіреними даними, 18% представниць прекрасної статі на території США знаходяться в зоні ризику. При цьому насильницькі дії найчастіше відбуваються на гучних вечірках. Не рідкісні випадки, коли приємні незнайомці пропонують дамі пригоститися коктейлем, після якого дівчина втрачає свідомість і самовладання.

Так ось тепер перевірити, чи не містить те чи інше питво небезпечних наркотичних і снодійних препаратів, не складе труднощів. Досить опустити кінчик нігтя, нафарбованого лаком-детектором, в рідину. Якщо піднесений продукт небезпечний, то лакове покриття моментально змінить колір.

Звичайно, розробники попереджають, що на сьогоднішній день їх «дітище» реагує тільки на 3 основних «наркотику для зґвалтування». Але проект активно допрацьовується, і до його реалізації вже залучені значні інвестиції (понад 100 000 доларів). Так що найближчим часом засіб від маніяків має з’явитися у вільному доступі.

Share your thoughts