Лайфхаки від медиків : іноземні бізнес-ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Тепер поради (лайфхаки) в мережі розміщують не тільки туристи, домогосподарки, школярі, але й медичні працівники. Молодший медперсонал в особі нянь, доглядальниць і медсестер може розповісти своїм колегам цікаві, оригінальні, більш оптимальні способи догляду за пацієнтами в певних ситуаціях.

Проект MakerNurse розроблявся спеціально для медиків, які хочуть поділитися своїм умінням, винахідливістю в області лікування хворих та полегшення їхнього життя. Платформа створена для медичних працівників, винаходять більш раціональні способи використання техніки та обладнання. Медсестри, няні, доглядальниці тепер можуть продемонструвати публіці, яким чином те або інше пристрій можна адаптувати до конкретної ситуації.

Проект був створений після землетрусу, що стався на Гаїті, коли потерпіла від стихійного лиха населення потребувало радах фахівців. Ця інтернет-платформа позиціонується, як освітня. У викладеному на ній відео можна знайти багато цікавої і, головне, корисної інформації.

До MakerNurse звертаються і дають на неї поради не тільки практикуючі медики, але й ентузіасти, любителі, самоучки, які представляють власні оригінальні винаходи і мають масу прекрасних ідей.

Поділіться своєю думкою