Кисть-стилус для сенсорних екранів

Інноваційні технології, які поступово впроваджуються в усі сфери нашого життя, значно спрощують роботу представників багатьох творчих професій. Наприклад, новомодна кисть-стилус, призначена для малювання на сенсорних екранах, припала до душі дизайнерів всього світу. За допомогою пристрою під назвою Sensu Brush стало набагато простіше робити начерки, обробляти фотографії, створювати цифрові художні роботи.

Унікальне обладнання вперше з’явилося на території Америки. Створили гаджет винахідники з компанії Artist Hardware. Кисть настільки ідеально показала себе в процесі використання, що кошти на її виробництво в промислових масштабах були зібрані на краудфандингової майданчику Кикстатер протягом декількох тижнів.

Artist Hardware дає можливість малювати на будь-якому сенсорному екрані. Картини виходять максимально реалістичними. Залежно від обраної програми, користувач бачить малюнок олійними фарбами або аквареллю. Це стало можливо завдяки особливим высокопроводимым волокнам, застосовуваних для виготовлення щетини пензлика. Єдиний мінус полягає в тому, що інструмент необхідно постійно заряджати — без енергії він втрачає свою функціональність. Але зарубіжних художників і дизайнерів цей факт анітрохи не засмутив. Можна не сумніватися, що і російські творці оцінять девайс по достоїнству.

Share your thoughts