Кишеньковий принтер

Прогрес не стоїть на місці, і з розвитком технологій спостерігається тенденція зменшення габаритів тієї чи іншої техніки. Тепер навіть звичні всім принтери перекочували в розряд портативних гаджетів. Нещодавно таке унікальний пристрій під назвою DroPrinter було представлено на краудфандингової майданчику Кікстартера.

DroPrinter — унікальний міні-принтер, здатний надрукувати будь-яке зображення або текст у чорно-білій гамі без використання традиційних чорнила. Щоб активізувати прилад, достатньо мати смартфон з функцією Bluetooth і спеціальним додатком. У ролі друкованого носія інформації виступає особлива термічна папір (по суті, це касова стрічка). Використання картриджів з чорнилом, які потрібно постійно заправляти, така папір не вимагає.

За допомогою кишенькового принтера можна надрукувати будь-який текст або зображення, виведені на екран смартфона. Це дуже зручно, коли необхідно швидко роздрукувати, наприклад, список покупок, якийсь рецепт, план і т. д. Заряджається DroPrinter через USB-роз’єм, акумулятор працює досить довго.

Кошти на масове виробництво девайса вже зібрані на Кикстартере, і найближчим часом виробники планують вихід на світову арену. Немає жодних сумнівів у тому, що новомодний гаджет зацікавить російську цільову аудиторію.

Share your thoughts