Кишеньковий фільтр для очищення води

Як відомо, чиста питна вода — це запорука здоров’я та гарного самопочуття. Але, найчастіше, рідину, яка тече з наших кранів, можна назвати придатною для пиття з великою натяжкою. Багато встановлюють у своїх квартирах і будинках сучасні фільтри, але вони далеко не завжди ефективні, так і забруднюються досить швидко. Більш економічний і результативний спосіб очищення води придумала канадка Емілі Уотсон. Дівчина розробила унікальні кишенькові фільтруючі елементи, в основі роботи яких лежать очисні властивості перевіреного часом активованого вугілля.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Головна особливість нового фільтру полягає в тому, що з його допомогою можна очистити воду прямо в ємності, наприклад, у склянці. Інноваційний продукт випускається в пакетованому вигляді, зразок чаю. Тобто цей пакетик можна помістити в рідину, і вугілля вбере в себе всі шкідливі речовини, включаючи хлор, пестициди та інші хімікати. Люди, які вже випробували фільтр в дії, в один голос стверджують, що смакові якості води помітно поліпшуються.

Одного вугільного фільтруючого елемента вистачає на 4 літри води. Тобто пакетик можна з успіхом використовувати 1-2 дні. Виходить дуже бюджетно і при цьому ефективно. Можна не сумніватися, що подібний продукт буде затребуваний і на російському ринку.

Share your thoughts