Кишенькова зварювання для пластмаси

Як відомо, пластмасові вироби тендітні і здатні пошкоджуватися при сильному механічному впливі. Як правило, в таких випадках для відновлення цілісності зіпсованої речі ми застосовуємо клей, який малоефективний, і сполуки, утворені з його допомогою, недовговічні. Рішення цієї проблеми знайшли американці створили унікальний пристрій під назвою «рідко-пластиковий сварщик» BondicEvo.

Апарат має мініатюрні розмірні параметри, тому його ще називають кишенькової зварюванням. Виглядає він зовні, як дитячий іграшковий пістолет. У конструкцію «зварювальник» входить тоненька міцна голка, через яку надходить пластик в рідкому вигляді. Застигання клею відбувається під впливом ультрафіолетових променів, тому можна не поспішати і виконувати всі роботи ретельно.

Коли процес склеювання завершено, можна активувати ультрафіолетову лампу, яка також включена в конструкцію BondicEvo. Твердіння під світлом відбувається протягом 4 секунд.

Примітно, що з допомогою апарату можна проводити зварювальні роботи не тільки на суші, але й у воді. Коштує така чудо-машинка близько 17 доларів. Можна не сумніватися, що вітчизняні майстри будуть раді такому корисному придбання.

Поділіться своєю думкою